مهرپارسیان آگهی نامه تخصصی ورزش کشور

گروه های خبری

عملکرد ناامید کننده طارمی در لیگ قطر

به گزارش مهرپارسیان روزنامه استاد الدوحه قطر در مطلبی تحت عنوان آمار ناامید کننده مهدی طارمی در فصل جاری لیگ ستارگان قطر در شماره امروز خود پنجشنبه نوشت : مهدی طارمی در فصل جاری لیگ ستارگان قطر آمار ناامید کننده ای داشته و نتوانسته شرایط خوبی را رقم بزند . آمار گل های این بازیکن ایرانی نشان میدهد با توجه به ارزش این بازیکن اما آمارش ناامید کننده است . طارمی که در نیم فصل دوم فصل گذشته لیگ ستارگان قطر به تیم الغرافه پیوسته بود و پیش از آن چند فصل را در پرسپولیس ایران باری کرده است و در آن دوران همراه با تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه دوران درخشانی را سپری کرده است ودر فصل گذشته لیگ ستارگان در 8 بازی 5 گل برای الغرافه به ثمر رساند که در این 8 بازی الغرافه 6 یار پیروز و در 2 بازی متحمل شکست شده است . 
در ادامه مطلب روزنامه استاد الدوحه آمده است : قبل از آغاز لیگ ستارگان قطر باشگاه الغرافه انتظار عملکرد مثبتی از مهدی طارمی داشت اما بر خلاف امیدواری عملکرد طارمی بسیار ناامید کننده است طارمی در 7 بازی فصل تنها 3 گل برای الغرافه به ثمر رسانده که یک از روی نقطه پنالتی بوده الغرافه در این 7 بازی تنها 2 بار پیروز و یک بازی تساوی و 4 شکست را کسب کرده است . عملکرد طارمی در جام جهانی 2018 روسیه نیز همراه با تیم ملی ایران چندان راضی کننده نبوده است حال این سوال از سوی الغرافه و هوادارانش ایجاد می شود که ملی پوش ایرانی کی به نمایش ضعیف خود پایان خواهد داد و قدرت مورد انتظار را به الغرافه خواهد افزود ؟

منبع: مهرپارسیان

برچسب ها:

به گزارش مهرپارسیان،روزنامه استاد الدوحه قطر، لیگ ستارگان قطر،مهدی طارمی،عملکرد طارمی در لیگ ستارگان قطر، تیم الغرافه،پرسپولیس،مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه،عملکرد طارمی در جام جهانی 2018 روسیه، تیم ملی ایران ،اخبار مهرپارسیان،اخبار ورزشی مهرپارسیان،عملکرد ناامید کننده طارمی در لیگ قطر